=

Päikeseenergia abil elektri tootmine

Kuna seni levinud energiakandjate hinnad on pidevas tõusutrendis, siis alternatiivse energiana on hea valik puhtalt looduslik energiaemissioon otse päikeselt. Meilt on võimalik saada kõik elektri tootmiseks: päikesepaneelid, inverterid, kinnitusvahendid, kontrollerid.

Hangime alati parimat ja töökindlat tehnikat. Selleks on andnud suurepärase võimaluse teiste seas näiteks Rootsi ettevõte ABB, kes toodab kvaliteetseid inverterseadmeid jm automaatikat, mis sobib hästi kvalifitseeritud paneelide tootjatehase toodanguga.

UNO
TRIO
PVI

Eramutele

Eramutele soovitame enamasti kas ühe või kolmefaasilisi lahendusi kuni 4 kW. Inverterid on täisautomaatsed, eemalt monitooritavad ning erinevate võimalustega info salvestamiseks ja kuvamiseks.

Näide 1

Eramule 5 kW paneelidega kolmefaasilisele lahendusele:

  1. Jinko Tiger Pro 54HC 410W 21,00% Mono, paneelidele tootjagarantii 15 aastat.
  2. Kolmefaasiline inverter SOLIS S5. SOLIS pakub süsteemi monitoorimiseks erinevaid loggereid - WiFi ,GSM,LAN.
  3. Paigalduseks vajaminevate detailide tootjad nagu Saksa kvaliteediga KBE kaablid, Sveitsi firma Stäubli liidesed kaablite ühendamiseks paneelidega ja installatsiooniraamistiku detailid firmalt Profiness.

Ülaltoodud 5 kW paneelidele 12 tk ja inverteri 3F hind eramule on 3570 EUR. Hinnale lisanduvad seega kaablid, kinnitusvahendid ja soovi korral andmesideks vajaminevad detailid. Paigaldusmaterjalide hind sõltub objekti keerukusest.

paneel

Näide 2

Energia akumulatsiooniks pakume hetkel inverteritega hästi kokku sobivat SunLink tootja monokristallil põhinevaid elementpaneele. Tootja annab paneelidele 25a pikkuse kestvusgarantii. Vaata tehnilist infot

Eramu näidiskomlekt koosneb seega ühefaasilisest ABB string inverterist ja nt 10 paneelist 320W /tk ning paigaldusdetailidest, mis valitakse vastavalt objekti iseärasustele. Paneele on võimalik paigaldada katusele, maapinnale, hoonete seintele ja isegi piirdeaedade asemele.

eramu

Võta meiega ühendust

Kui tekkis soov energiakulude arvelt kokku hoida või olla innovatiivne ja rohelise mõtteviisiga, siis küsige aga julgelt pakkumist ja koos leiame selle õige.